We hebben het ingevoerde auto kenteken ZL933N gevonden.
Het voertuig is van het merk PORSCHE
en de handelsbenaming is CAYMAN S.
Deze Personenauto is ROOD en
in het jaar 2006 voor het eerst geregistreerd in
het buitenland.
De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro.
U dient de auto met kenteken ZL933N voor 26-06-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken.
Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken ZL933N.
Algemeen
Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
r. schutbord
Catalogusprijs
Bruto BPM
96.048
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
Geschiedenis en APK
Laatste kilometerstand registratie
2023, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
21-11-2020
Eerste afgifte Nederland
20-06-2019
Eerste toelating
28-02-2006
Vervaldatum APK
26-06-2025
Wacht op keuren
Voor het kopen van een auto is het uiteraard goed om te weten of de auto met kenteken ZL933N geen schade verleden heeft en de kilometerstand klopt. Deze informatie hebben we momenteel niet tot onze beschikking, hiervoor verwijzen we u naar auto verleden.
Voor deze datum moet de auto gekeurd zijn anders mag je er niet meer mee rijden. Wel mag de auto nog 2 maanden na het verlopen van de APK datum stilstaan op de openbare weg. Je mag de auto 2 maanden voor het verstrijken van de vervaldatum laten keuren met behoud van de oorspronkelijke APK vervaldatum.
APK Lichte voertuigen
26-06-2024, 14:23
Tijdens de controle 4 gebrek(en) gevonden:
1 x Voertuig niet voorzien van juiste kentekenplaten
4 x Bandenspanning niet op juiste waarde
1 x Remonderdelen te veel gecorrodeerd
1 x Accu ondeugdelijk bevestigd
APK Lichte voertuigen
08-06-2023, 09:32
Tijdens de controle 2 gebrek(en) gevonden:
5 x Bandenspanning niet op juiste waarde
2 x Dimlicht onjuist afgesteld
APK Lichte voertuigen
07-06-2022, 13:07
Tijdens de controle 1 gebrek(en) gevonden:
1 x Accu ondeugdelijk bevestigd
APK Lichte voertuigen
21-06-2021, 12:55
Geen gebreken gevonden
Nieuwe eigenaar
21-11-2020
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
APK Lichte voertuigen
17-06-2020, 12:53
Tijdens de controle 1 gebrek(en) gevonden:
2 x Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar
Nieuwe eigenaar
20-06-2019
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
Eerste toelating Nederland
20-06-2019
De auto is voor het eerst geregistreerd in Nederland, als deze datum gelijk is met de eerste toelating weet je zeker dat het geen import auto is.
APK Lichte voertuigen
06-06-2019, 12:00
Geen gebreken gevonden
Eerste toelating
28-02-2006
De eerste keer dat het voertuig een kenteken heeft gekregen waar ook ter wereld.
Wij proberen een complete historie te tonen van het voertuig ZL933N. Hiervoor maken we gebruik van verschillende bronnen. Toch kan het voorkomen dat de historie niet helemaal volledig is.
1 x
Voertuig niet voorzien van juiste kentekenplaten
26-06-2024
4 x
Bandenspanning niet op juiste waarde
26-06-2024
1 x
Remonderdelen te veel gecorrodeerd
26-06-2024
1 x
Accu ondeugdelijk bevestigd
08-06-2023
5 x
Bandenspanning niet op juiste waarde
08-06-2023
2 x
Dimlicht onjuist afgesteld
07-06-2022
1 x
Accu ondeugdelijk bevestigd
17-06-2020
2 x
Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar
1 Benzine - Brandstof/verbruik
Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
236 g/km
Emissiecode
4
Geluidsniveau rijdend
Geluidsniveau stationair
Netto maximum vermogen
217,00 kW
Uiterlijk en inrichting
Inrichting
coupe
Eerste kleur
ROOD
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
2
Aantal deuren
2
Lengte
Breedte
Technisch
Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
6
Cilinderinhoud
3.387 cm³
Er zijn heel veel verzekeringen met verschillende voorwaarden en het is lastig om te bepalen welke verzekering het beste bij je past. Met Pricewise kun je autoverzekeringen vergelijken en afsluiten.
Je kan de auto met kenteken ZL933N gemakkelijk online verkopen.
De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.
De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.
De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.
Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.
Wilt u gedetailleerde waarde van het voertuig ZL933N, het aantal eigenaren of schade verleden willen inzien? Druk dan op onderstaande knop voor meer informatie.