Auto kenteken TZ686T van het merk BMW

We hebben het ingevoerde auto kenteken TZ686T gevonden. Het voertuig is van het merk BMW en de handelsbenaming is X3 3.0I. Deze Personenauto is BLAUW en in het jaar 2004 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
BMW
Handelsbenaming
X3 3.0I
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
13-12-2025
auto kenteken check TZ686T

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro. U dient de auto met kenteken TZ686T voor 13-12-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken TZ686T.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
Bruto BPM
19.131
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2022, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
11-03-2021
Eerste afgifte Nederland
30-11-2018
Eerste toelating
18-03-2004
Vervaldatum APK
13-12-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

gebreken

Geconstateerde gebreken APK

26-11-2024
1 x Bandenspanning niet op juiste waarde
23-11-2023
1 x Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af
23-11-2023
1 x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
01-12-2021
1 x Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed
11-12-2020
1 x Achterlicht werkt niet (goed)
11-12-2020
2 x Veer gebroken of gescheurd
brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
Emissiecode
3
Geluidsniveau rijdend
Geluidsniveau stationair
Netto maximum vermogen
170,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
stationwagen
Eerste kleur
BLAUW
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
4
Lengte
Breedte
technisch

Technisch

Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
6
Cilinderinhoud
2.979 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
1.665 kg
Massa rijklaar
1.765 kg
Toegestane massa voertuig
2.280 kg
Max trekken geremd
2.075 kg
Max trekken ongeremd
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken TZ686T gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.