We hebben het ingevoerde auto kenteken S143KB gevonden.
Het voertuig is van het merk MERCEDES-BENZ
en de handelsbenaming is E 500 4MATIC.
Deze Personenauto is ZWART en
in het jaar 2006 voor het eerst geregistreerd in
Nederland.
De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro.
U dient de auto met kenteken S143KB voor 09-10-2024 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken.
Er staan nog terugroepacties open voor de auto met het kenteken S143KB, kijk voor meer informatie over deze terugroepacties bij het gelijknamige overzicht hieronder.
Algemeen
Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
Bruto BPM
5.026
Wam verzekerd
nee
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
Geschiedenis en APK
Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
07-02-2024
Eerste afgifte Nederland
Eerste toelating
04-10-2006
Vervaldatum APK
09-10-2024
Wacht op keuren
Voor het kopen van een auto is het uiteraard goed om te weten of de auto met kenteken S143KB geen schade verleden heeft en de kilometerstand klopt. Deze informatie hebben we momenteel niet tot onze beschikking, hiervoor verwijzen we u naar auto verleden.
Voor deze datum moet de auto gekeurd zijn anders mag je er niet meer mee rijden. Wel mag de auto nog 2 maanden na het verlopen van de APK datum stilstaan op de openbare weg. Je mag de auto 2 maanden voor het verstrijken van de vervaldatum laten keuren met behoud van de oorspronkelijke APK vervaldatum.
Nieuwe eigenaar
07-02-2024
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
APK Lichte voertuigen
09-10-2023, 10:34
Tijdens de controle 4 gebrek(en) gevonden:
1 x Remonderdelen te veel gecorrodeerd
1 x Overmatige olielekkage
1 x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
1 x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3
APK Lichte voertuigen
23-02-2023, 10:34
Tijdens de controle 4 gebrek(en) gevonden:
1 x Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3
1 x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
1 x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
1 x Overmatige olielekkage
Terugroepactie
19-03-2020
Het glaspaneel van het schuifdak is mogelijk niet goed gelijmd aan het frame
Eerste toelating
04-10-2006
De eerste keer dat het voertuig een kenteken heeft gekregen waar ook ter wereld.
Wij proberen een complete historie te tonen van het voertuig S143KB. Hiervoor maken we gebruik van verschillende bronnen. Toch kan het voorkomen dat de historie niet helemaal volledig is.
Het glaspaneel van het schuifdak is mogelijk niet goed gelijmd aan het frame
Meer informatie
Geconstateerde gebreken APK
09-10-2023
1 x
Remonderdelen te veel gecorrodeerd
09-10-2023
1 x
Overmatige olielekkage
09-10-2023
1 x
Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
09-10-2023
1 x
Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3
23-02-2023
1 x
Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3
23-02-2023
1 x
Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
23-02-2023
1 x
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
23-02-2023
1 x
Overmatige olielekkage
Uw APK van uw auto verloopt over -225 dagen, je kunt je voertuig al twee maanden voor de APK vervaldatum opnieuw laten keuren zonder dat de APK datum van het kentken verschuift. Kwikfit heeft vestigingen over heel Nederland en heeft een hoge klanttevredenheid.
Er zijn heel veel verzekeringen met verschillende voorwaarden en het is lastig om te bepalen welke verzekering het beste bij je past. Met Pricewise kun je autoverzekeringen vergelijken en afsluiten.
Je kan de auto met kenteken S143KB gemakkelijk online verkopen.
De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.
De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.
De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.
Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.
Wilt u gedetailleerde waarde van het voertuig S143KB, het aantal eigenaren of schade verleden willen inzien? Druk dan op onderstaande knop voor meer informatie.