Auto kenteken R819SN van het merk VOLKSWAGEN

We hebben het ingevoerde auto kenteken R819SN gevonden. Het voertuig is van het merk VOLKSWAGEN en de handelsbenaming is GOLF. Deze Personenauto is ROOD en in het jaar 2017 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
VOLKSWAGEN
Handelsbenaming
GOLF
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
23-11-2025

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 66.834,00 euro. U dient de auto met kenteken R819SN voor 23-11-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er staan nog terugroepacties open voor de auto met het kenteken R819SN, kijk voor meer informatie over deze terugroepacties bij het gelijknamige overzicht hieronder.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
€ 66.834,00
Bruto BPM
7.383
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
01-11-2024
Eerste afgifte Nederland
22-11-2022
Eerste toelating
01-01-2017
Vervaldatum APK
23-11-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

terugroepactie

Terugroepacties

25-01-2017
Openstaand
Het regelapparaat elektrische installatie bevat een softwarefout. Hierdoor kan het voorkomen dat defecte verlichting niet herkend en gemeld wordt en dat correcte verlichting gemeld wordt als defect. Meer informatie
gebreken

Geconstateerde gebreken APK

Bij de uitgevoerde APK keuringen zijn geen gebreken geregistreerd voor de auto.

brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
8,65 l/100km
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
206 g/km
Emissiecode
6
Geluidsniveau rijdend
Geluidsniveau stationair
Netto maximum vermogen
169,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
hatchback
Eerste kleur
ROOD
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
4
Lengte
Breedte
technisch

Technisch

Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
4
Cilinderinhoud
1.984 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
1.282 kg
Massa rijklaar
1.382 kg
Toegestane massa voertuig
1.850 kg
Max trekken geremd
1.300 kg
Max trekken ongeremd
600 kg
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken R819SN gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.