Auto kenteken L298KD van het merk TOYOTA

We hebben het ingevoerde auto kenteken L298KD gevonden. Het voertuig is van het merk TOYOTA en de handelsbenaming is SIENNA. Deze Personenauto is GEEL en in het jaar 2005 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
TOYOTA
Handelsbenaming
SIENNA
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
21-11-2025

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro. U dient de auto met kenteken L298KD voor 21-11-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken L298KD.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
Catalogusprijs
Bruto BPM
6.131
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2023, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
04-06-2021
Eerste afgifte Nederland
04-06-2021
Eerste toelating
27-11-2005
Vervaldatum APK
21-11-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

gebreken

Geconstateerde gebreken APK

Bij de uitgevoerde APK keuringen zijn geen gebreken geregistreerd voor de auto.

brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
286 g/km
Emissiecode
4
Geluidsniveau rijdend
73 dB
Geluidsniveau stationair
84 dB
Netto maximum vermogen
171,00 kW
brandstof

2 LPG - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
286 g/km
Emissiecode
4
Geluidsniveau rijdend
73 dB
Geluidsniveau stationair
84 dB
Netto maximum vermogen
171,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
MPV
Eerste kleur
GEEL
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
7
Aantal deuren
4
Lengte
493 cm
Breedte
187 cm
technisch

Technisch

Type
Uitvoering
Aantal Cilinders
6
Cilinderinhoud
3.311 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
1.736 kg
Massa rijklaar
1.836 kg
Toegestane massa voertuig
2.580 kg
Max trekken geremd
Max trekken ongeremd
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken L298KD gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.