Auto kenteken JZ880S van het merk MERCEDES-BENZ

We hebben het ingevoerde auto kenteken JZ880S gevonden. Het voertuig is van het merk MERCEDES-BENZ en de handelsbenaming is AMG G 65. Deze Personenauto is WIT en in het jaar 2016 voor het eerst geregistreerd in Nederland.
Merk
MERCEDES-BENZ
Handelsbenaming
AMG G 65
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 421.696,00 euro. U dient de auto met kenteken JZ880S voor APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken JZ880S.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
op r. balk
Catalogusprijs
€ 421.696,00
Bruto BPM
119.723
Wam verzekerd
nee
Tenaamstellen mogelijk
Zuinigheidslabel
G
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
,
Aanvang tenaamstelling
01-08-2016
Eerste afgifte Nederland
01-08-2016
Eerste toelating
01-08-2016
Vervaldatum APK
Wacht op keuren
nee
geschiedenis

Tijdslijn

gebreken

Geconstateerde gebreken APK

Bij de uitgevoerde APK keuringen zijn geen gebreken geregistreerd voor de auto.

eigenaren

Eigenaarhistorie

01-08-2016
Auto eigenaar nummer 1
brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
13,70 l/100km
Brandstofverbruik gecombineerd
17,00 l/100km
Brandstofverbruik stad
22,70 l/100km
CO2 uitstoot gecombineerd
397 g/km
Emissiecode
Euro 6
Geluidsniveau rijdend
75 dB
Geluidsniveau stationair
91 dB
Netto maximum vermogen
463,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
stationwagen
Eerste kleur
WIT
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
5
Lengte
Breedte
technisch

Technisch

Type
463
Uitvoering
NZAA0504
Aantal Cilinders
12
Cilinderinhoud
5.980 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
2.480 kg
Massa rijklaar
2.580 kg
Toegestane massa voertuig
3.200 kg
Max trekken geremd
3.500 kg
Max trekken ongeremd
750 kg
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken JZ880S gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.