Auto kenteken JF271N van het merk BMW

We hebben het ingevoerde auto kenteken JF271N gevonden. Het voertuig is van het merk BMW en de handelsbenaming is 330XI. Deze Personenauto is GRIJS en in het jaar 2000 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
BMW
Handelsbenaming
330XI
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
30-11-2023
auto kenteken check JF271N

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro. U dient de auto met kenteken JF271N voor 30-11-2023 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken JF271N.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
schroefveerkoker r.
Catalogusprijs
Bruto BPM
13.005
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
07-02-2024
Eerste afgifte Nederland
07-04-2016
Eerste toelating
28-11-2000
Vervaldatum APK
30-11-2023
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

terugroepactie

Terugroepacties

26-06-2019
Hersteld
Bij de gasgenerator van de bestuurdersairbag kunnen er storingen ontstaan als deze door de jaren werd blootgesteld aan hoge absolute luchtvochtigheid en hoge temperatuurschommelingen Meer informatie
16-01-2015
Hersteld
Door verouderingseffecten in de gasgenerator van de bijrijdersairbag kan bij het activeren een te hoge druk ontstaan. Hierdoor kan van de gasgenerator de behuizing losraken en kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten. Meer informatie
30-01-2017
Hersteld
Door een defect aan de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan deze ongecontroleerd afgaan ingeval van een aanrijding. Er kunnen metaaldelen vrijkomen en richting de inzittenden geschoten worden. Meer informatie
gebreken

Geconstateerde gebreken APK

15-11-2022
1 x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
25-10-2021
2 x Dimlicht onjuist afgesteld
25-10-2021
1 x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage
25-10-2021
1 x Stadslicht werkt niet (goed)
18-11-2019
1 x Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd
22-11-2017
1 x Drager/bevestigingsmiddel van voering raakt trommel/schijf
22-11-2017
1 x Uitlaatsysteem niet gasdicht
brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
234 g/km
Emissiecode
3
Geluidsniveau rijdend
73 dB
Geluidsniveau stationair
85 dB
Netto maximum vermogen
170,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
stationwagen
Eerste kleur
GRIJS
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
4
Lengte
Breedte
technisch

Technisch

Type
346X
Uitvoering
Aantal Cilinders
6
Cilinderinhoud
2.979 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
1.570 kg
Massa rijklaar
1.670 kg
Toegestane massa voertuig
2.095 kg
Max trekken geremd
1.800 kg
Max trekken ongeremd
730 kg
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken JF271N gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.