Auto kenteken J507DL van het merk XGO

We hebben het ingevoerde auto kenteken J507DL gevonden. Het voertuig is van het merk XGO en de handelsbenaming is N/A. Deze Personenauto is WIT en in het jaar 2017 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
XGO
Handelsbenaming
N/A
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
31-05-2025

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto € 35.289,00 euro. U dient de auto met kenteken J507DL voor 31-05-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken J507DL.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
r.
Catalogusprijs
€ 35.289,00
Bruto BPM
8.763
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2024, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
08-01-2025
Eerste afgifte Nederland
15-07-2020
Eerste toelating
04-01-2017
Vervaldatum APK
31-05-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

terugroepactie

Terugroepacties

27-02-2018
Hersteld
De intercoolerslang kan, door de bevestiging met een onjuiste metalen klemband, losraken van het smoorklephuis. Meer informatie
18-10-2017
Hersteld
De EGR-leiding is mogelijk onjuist gefabriceerd. Hierdoor kan de EGR-leiding scheuren waardoor hete uitlaatgassen in het motorcompartiment vrij kunnen komen. Meer informatie
gebreken

Geconstateerde gebreken APK

14-05-2024
1 x (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed)
25-05-2023
3 x Retroreflector vertoont gebrek
25-05-2022
1 x Accu ondeugdelijk bevestigd
07-05-2021
1 x Stadslicht werkt niet (goed)
brandstof

1 Diesel - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
6,10 l/100km
Brandstofverbruik gecombineerd
6,80 l/100km
Brandstofverbruik stad
7,90 l/100km
CO2 uitstoot gecombineerd
178 g/km
Emissiecode
6
Geluidsniveau rijdend
73 dB
Geluidsniveau stationair
86 dB
Netto maximum vermogen
96,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
kampeerwagen
Eerste kleur
WIT
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
5
Aantal deuren
3
Lengte
741 cm
Breedte
234 cm
technisch

Technisch

Type
AXA
Uitvoering
Aantal Cilinders
4
Cilinderinhoud
2.287 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
2.949 kg
Massa rijklaar
3.049 kg
Toegestane massa voertuig
3.500 kg
Max trekken geremd
Max trekken ongeremd
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken J507DL gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiële autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.