Auto kenteken J289KT van het merk MAZDA

We hebben het ingevoerde auto kenteken J289KT gevonden. Het voertuig is van het merk MAZDA en de handelsbenaming is RX-8. Deze Personenauto is ZWART en in het jaar 2007 voor het eerst geregistreerd in het buitenland.
Merk
MAZDA
Handelsbenaming
RX-8
Voertuigsoort
Personenauto
APK vervaldatum
02-09-2025
auto kenteken check J289KT

De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro. U dient de auto met kenteken J289KT voor 02-09-2025 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken. Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken J289KT.

auto

Algemeen

Voertuigsoort
Personenauto
Plaats chassisnummer
r. schutbord motorruimte
Catalogusprijs
Bruto BPM
3.174
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
kalender

Geschiedenis en APK

Laatste kilometerstand registratie
2025, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
29-03-2025
Eerste afgifte Nederland
26-08-2020
Eerste toelating
29-06-2007
Vervaldatum APK
02-09-2025
Wacht op keuren
geschiedenis

Tijdslijn

terugroepactie

Terugroepacties

07-02-2018
Hersteld
Het kogelgewrichthuis van de voorwielophangingsarmen kan barsten en losraken. Meer informatie
07-02-2018
Hersteld
De afdichtringen van de brandstofpomp en de brandstofleidingen zijn niet goed beschermd tegen de warmteontwikkeling van de uitlaat. Als gevolg kunnen deze gaan lekken of barsten. Meer informatie
20-12-2018
Hersteld
De passagiersairbagontsteker kan door langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad inwendig breken. Meer informatie
19-04-2016
Hersteld
De druk van de bestuurderssairbag-gasontsteker kan als gevolg van een onjuist productieproces afwijken. Hierdoor bestaat de mogelijkheid dat de interne gasdruk van de ontsteker te groot wordt. Meer informatie
gebreken

Geconstateerde gebreken APK

30-08-2024
1 x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
30-08-2024
1 x Remlicht werkt niet (goed)
21-08-2023
1 x Uitlaatsysteem niet gasdicht
30-08-2021
2 x Dimlicht onjuist afgesteld
02-09-2020
1 x Remlichten (alle) werken niet
brandstof

1 Benzine - Brandstof/verbruik

Brandstofverbruik buiten
Brandstofverbruik gecombineerd
Brandstofverbruik stad
CO2 uitstoot gecombineerd
284 g/km
Emissiecode
4
Geluidsniveau rijdend
74 dB
Geluidsniveau stationair
85 dB
Netto maximum vermogen
170,00 kW
uiterlijk

Uiterlijk en inrichting

Inrichting
coupe
Eerste kleur
ZWART
Tweede kleur
Niet geregistreerd
Aantal zitplaatsen
4
Aantal deuren
4
Lengte
443 cm
Breedte
177 cm
technisch

Technisch

Type
SE
Uitvoering
Aantal Cilinders
2
Cilinderinhoud
1.308 cm³
gewicht

Gewichten

Laadvermogen
Massa leeg voertuig
1.290 kg
Massa rijklaar
1.390 kg
Toegestane massa voertuig
1.815 kg
Max trekken geremd
1.200 kg
Max trekken ongeremd
695 kg
Max trekken autonoom geremd
Max trekken middanas geremd
Max trekken oplegger geremd
verkopen

Verkopen

Je kan de auto met kenteken J289KT gemakkelijk online verkopen.

De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.

De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.

De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.

Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.