We hebben het ingevoerde auto kenteken DN6170 gevonden.
Het voertuig is van het merk BEDFORD
en de handelsbenaming is 97760TU.
Deze Bedrijfsauto is N.v.t. en
in het jaar 1972 voor het eerst geregistreerd in
Nederland.
De waarde inclusief bpm en btw van uw auto euro.
U dient de auto met kenteken DN6170 voor 08-10-2022 APK te laten keuren. Zonder APK mag er geen gebruik gemaakt worden van het kenteken.
Er zijn momenteel geen openstaande terugroepacties bekend voor uw auto met het kenteken DN6170.
Algemeen
Voertuigsoort
Bedrijfsauto
Plaats chassisnummer
r. in watergoot
Catalogusprijs
Bruto BPM
Wam verzekerd
ja
Tenaamstellen mogelijk
ja
Zuinigheidslabel
Geschiedenis en APK
Laatste kilometerstand registratie
2020, Geen oordeel
Aanvang tenaamstelling
29-11-2013
Eerste afgifte Nederland
24-10-1972
Eerste toelating
24-10-1972
Vervaldatum APK
08-10-2022
Wacht op keuren
Voor het kopen van een auto is het uiteraard goed om te weten of de auto met kenteken DN6170 geen schade verleden heeft en de kilometerstand klopt. Deze informatie hebben we momenteel niet tot onze beschikking, hiervoor verwijzen we u naar auto verleden.
Voor deze datum moet de auto gekeurd zijn anders mag je er niet meer mee rijden. Wel mag de auto nog 2 maanden na het verlopen van de APK datum stilstaan op de openbare weg. Je mag de auto 2 maanden voor het verstrijken van de vervaldatum laten keuren met behoud van de oorspronkelijke APK vervaldatum.
APK Lichte voertuigen
08-10-2020, 11:01
Tijdens de controle 3 gebrek(en) gevonden:
1 x Remverschil op 1 as te groot
1 x Overmatige olielekkage
1 x Remlicht werkt niet (goed)
APK Lichte voertuigen
01-10-2018, 11:45
Tijdens de controle 6 gebrek(en) gevonden:
1 x Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet)
1 x Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen
1 x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
1 x Spiegelglas beschadigd of verweerd
1 x Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte
1 x Schokdemper ondeugdelijk bevestigd
APK Lichte voertuigen
28-09-2018, 11:37
Tijdens de controle 8 gebrek(en) gevonden:
1 x Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak
1 x Spiegelglas beschadigd of verweerd
1 x Waarschuwingsknipperlichten werkt niet (goed)
1 x Dimlicht verblindend, boven de nullijn
1 x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
1 x Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd
1 x Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte
1 x Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet)
APK
08-09-2016, 14:46
Tijdens de controle 1 gebrek(en) gevonden:
1 x Overmatige olielekkage
Nieuwe eigenaar
29-11-2013
De auto heeft een nieuwe eigenaar gekregen en de datum te naam is gewijzigd.
Eerste toelating Nederland
24-10-1972
De auto is voor het eerst geregistreerd in Nederland, als deze datum gelijk is met de eerste toelating weet je zeker dat het geen import auto is.
Eerste toelating
24-10-1972
De eerste keer dat het voertuig een kenteken heeft gekregen waar ook ter wereld.
Wij proberen een complete historie te tonen van het voertuig DN6170. Hiervoor maken we gebruik van verschillende bronnen. Toch kan het voorkomen dat de historie niet helemaal volledig is.
1 x
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
01-10-2018
1 x
Spiegelglas beschadigd of verweerd
01-10-2018
1 x
Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte
01-10-2018
1 x
Schokdemper ondeugdelijk bevestigd
28-09-2018
1 x
Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak
28-09-2018
1 x
Spiegelglas beschadigd of verweerd
28-09-2018
1 x
Waarschuwingsknipperlichten werkt niet (goed)
28-09-2018
1 x
Dimlicht verblindend, boven de nullijn
28-09-2018
1 x
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
28-09-2018
1 x
Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd
28-09-2018
1 x
Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte
28-09-2018
1 x
Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet)
08-09-2016
1 x
Overmatige olielekkage
Uw APK van uw auto verloopt over -856 dagen, je kunt je voertuig al twee maanden voor de APK vervaldatum opnieuw laten keuren zonder dat de APK datum van het kentken verschuift. Kwikfit heeft vestigingen over heel Nederland en heeft een hoge klanttevredenheid.
Er zijn heel veel verzekeringen met verschillende voorwaarden en het is lastig om te bepalen welke verzekering het beste bij je past. Met Pricewise kun je autoverzekeringen vergelijken en afsluiten.
Je kan de auto met kenteken DN6170 gemakkelijk online verkopen.
De eerste en de goedkoopste methode is je auto zelf verkopen door deze te delen via sociaal media. Druk op de knop in het menu om deze link te delen. Type er een eerlijk verhaal bij met een realistische prijs aangezien je de auto middels deze manier vaak verkoopt aan een bekende. Vraag je vrienden het bericht te delen voor een groter bereik.
De tweede optie is de auto zelf verkopen middels een platform. Bij Marktplaats Auto heeft u elke maand 1 miljoen potentiƫle autokopers. De kans op een succesvolle verkoop is daarmee 2 x zo groot als waar dan ook.
De derde mogelijkheid is de auto direct verkopen middels een auto inkoper. Deze geeft voor elke auto binnen 24 uur een bod opbasis van de beschikbare gegevens en overige informatie. De grootste van europa is Wijkopenautos.
Als vierde optie is laten verkopen. Hierbij voer je de benodigde gegevens van je auto in zoals het kenteken en dan gaat Ikwilvanmijnautoaf op zoek naar een autodealer welke interesse heeft.
Wilt u gedetailleerde waarde van het voertuig DN6170, het aantal eigenaren of schade verleden willen inzien? Druk dan op onderstaande knop voor meer informatie.